تبلیغات
والیبالیست ها - والیبال تیم ملی ایران
والیبالیست ها

تیم ملی والیبال ایران حریفان خورد را در مسابقات گوانجو شناخت:

تیم ملی والیبال ایران در بازیهای آسیایی گوانگجو با كشورهای عربستان، اندونزی، مغولستان و تركمنستان در گروه C  همگروه شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، رقابتهای والیبال شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی گوانگجو از 22 آبانماه با حضور 18 تیم آغاز و به مدت 12 روز ادامه خواهد داشت.

تیم ملی والیبال كشورمان در دور مقدماتی این رقابتها با تیمهای مغولستان، تركمنستان، عربستان و اندونزی هم گروه است كه حریفان نسبتا راحتی هستند(والله از این راحتا باید ترسید نشه مثل مصر).

گروه بندی كامل مسابقات والیبال بازیهای آسیایی 2010 گوانگجو به قرار زیر است:

گروه A: چین، چین تایپه، كره‌شمالی، پاكستان

گروه B: كره‌جنوبی، قزاقستان، ویتنام، هند

گروه C: عربستان، ایران، اندونزی، مغولستان، تركمنستان

گروه D: قطر، ژاپن، میانمار، كویت، هنگ‌كنگ

برنامه دیدار های دور مقدماتی تیم ملی والیبال ایران در این رقابتها نیز به قرار زیر است:

22 آبان، ایران با مغولستان

23 آبان، ایران با تركمنستان

24 آبان، ایران با عربستان

25 آبان، ایران با اندونزی

در پایان مرحله مقدماتی از هر گروه 2 تیم راهی مرحله دوم میشوند كه رقابتهای این مرحله نیز 28 و 29 آبان ماه به صورت ضربدری بین تیمهای اول و دوم گروه C با تیمهای اول و دوم گروه A و تیمهای اول و دوم گروه B با تیمهای اول و دوم گروه D برگزار می شود


همه آسیایی‎ها از تیم ملی والیبال می‎ترسند/ خودمان را باور داریم
کاپیتان تیم ملی والیبال ضمن تاکید بر هدف‌گذاری این تیم برای قهرمانی در بازی‌‌‌‌‌های آسیایی چین، گفت: همه تیم‎های آسیایی از تیم ایران می‌ترسند و این عامل کمک کننده برای رسیدن به هدف‌مان است.

علیرضا نادی در گفتگو با خبرنگار مهر شرایط تیم ملی والیبال برای حضور در شانزدهمین دوره بازی‎های آسیایی را امیدوارکننده توصیف کرد و اظهارداشت: اگر شروع خوبی در بازی‎ها داشته باشیم، می‎توانیم بیشتر نسبت به کسب نتیجه و دستیابی به هدف امیدوار باشیم. به همین دلیل همه بازی‎ها را به چشم فینال می‎بینیم.

وی ادامه داد: نباید شکستی داشته باشیم. باید همه دیدارهای مرحله مقدماتی را با پیروزی تمام کنیم تا بتوانیم به عنوان سرگروه راهی دور دوم رقابت‎ها شویم. به خصوص اینکه برای مرحله مقدماتی تیم سرگروه نیستیم.

ملی‎پوش والیبال کشورمان که در بازی‎های آسیایی 2006 نیز حضور داشت با اشاره به وضعیت حریفان این تیم در مرحله مقدماتی بازی‌های گوانگجو تاکید کرد که نباید هیچ یک از این تیم‎ها دست کم گرفته شوند.

نادی تصریح کرد: عربستان که در بازی‎های آسیایی دوحه به عنوان سوم دست یافت و الان هم سرگروه است. باید این تیم را شکست دهیم. اندونزی هم در تمام دیدارهایی که با ما داشته موفق به کسب گیم شده است. نباید اجازه تکرار آن را بدهیم. برابر مغولستان و ترکمنستان هم باید قدرتمندانه بازی کنیم چون مدعی هستیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال یادآور شد: البته نباید برای هیچ یک از دیدارها خود را از پیش برنده بدانیم. اصلا گوانگجو جای اینگونه فکر کردن نیست. بازی‎های آسیایی قرعه کشی خاصی دارد و همه بازی‎ها در آن تعیین کننده است. با همه این اوصاف باید بدون باخت صعود کنیم.

نادی با اشاره به عنوان ششمی تیم ملی والیبال ایران در بازی‎های آسیایی دوحه اظهارداشت: موقعیت امروزمان با آن زمان متفاوت است. همه تیم‎های آسیایی از والیبال ایران و تیم ملی می‎ترسند. این یک امتیاز مثبت است که می‎تواند برای رسیدن به هدف کمک کننده باشد. فدراسیون والیبال از چهار سال پیش قهرمانی در گوانگجو را هدف قرار داده و همه برای رسیدن به آن زحمت کشیده‌ایم و ناامید از آن هم نیستیم.


نظری‌افشار: امیدواریم مسئولان به قول‌های خود عمل كنند(ماشالله همه خوش قووووول)

خبرگزاری فارس: قدرتی‌زن تیم ملی والیبال گفت: انتظار داریم مسئولان ورزش به قول‌هایی كه می‌دهند عمل كنند.


فرهاد نظری افشار در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبری فارس «توانا»، در خصوص شرایط تیم ملی والیبال ایران در آستانه مسابقات آسیایی گوانگجو اظهار داشت: تلاش می‌كنیم تا به شرایط آرمانی نزدیك شویم و برای رسیدن به این امر باید شرایط و انگیزه كافی وجود داشته باشد.
وی ادامه داد: مسئولان پیش از مسابقات كاپ‌ آسیایی و جام‌جهانی قول‌هایی دادند كه هنوز به آنها عمل نكرده‌اند؛ پیش از بازی‌های آسیایی گوانگجو باید چراغ سبزی به والیبالیست‌های ایران نشان داده شود تا بتوانند تمام پتانسیل خود را به‌كار بگیرند در غیر اینصورت انگیزه كافی در تیم وجود نخواهد داشت.
بازیكن تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان ساخت: مصدومیتم برطرف شده و به انجام كارهای تاكتیكی مشغولم؛ امیدوارم عملكرد قابل قبولی در پیكارهای آسیایی داشته باشیم و یك‌بار دیگر دل مردم را شاد كنیم.
[ چهارشنبه 21 مهر 1389 ] [ 12:48 ب.ظ ] [ صبا ] یه پوئن بده!!      قالب ساز آنلاین